Теплоізоляція балкона

Ноябрь 30, 2020

Теплоізоляція балкона дозволяє перетворити додаткове приміщення в корисну площу, яку в подальшому можна приєднати до кімнати або використовувати в якості кабінету, місця для відпочинку, рукоділля, чаювання з друзями, пр. Утеплення балкона виконується в кілька етапів.

На сайте reddit-marketing.pro вы сможете купить программу по выгодной цене.

Скління

Скління приміщення пластиковими енергозберігаючими вікнами з подвійними або потрійними склопакетами. Стулки можуть бути орними і розсувними. Якісне скління утримує тепло в приміщенні, не пропускає холод, виключає появу протягів.

Гідроізоляція балкона

Тріщини, стики статі з парапетом, щілини зашпаровуються поліуретановим герметиком, після чого поверхні покриваються гідроізоляційної мембраною, яка захищає від проникнення вологи, запобігає утворенню конденсату.

Оздоблення теплоізоляційними матеріалами

На стінах, підлозі та стелі влаштовується дерев'яні лати, в яку впроваджується мінеральна вата. Утеплювач покривається пароізоляційною мембраною.

В якості теплоізоляції можна використовувати пінополістирол або Піноплекс. У цьому випадку матеріали кріпляться на клей і дюбеля, як гідроізоляція використовується спеціальна проникаюча просочення, влаштовувати обрешітку і застосовувати пароізоляцію не потрібно.

Фінішна обробка

Для оздоблення стін і стелі балкона відмінно підходить дерев'яна або пластикова вагонка, гіпсокартон, які прикріплюються на ще одну попередньо влаштовану обрешітку. Підлога покривається тонкою цементним стягуванням або фанерою, після чого монтується будь-яке підлогове покриття.

Рассказать о статье

Расскажите о нас