Як зробити ремонт в туалеті

Ноябрь 28, 2020

Перед тим як почати робити ремонт в туалеті своїми руками, варто зрозуміти чи варто об'єднувати нашу ванну кімнату з туалетного. Це рішення залежить від багатьох факторів, яке необхідно прийняти тільки вам в залежності від Ваших потреб. Більшість, при вирішенні цього питання, все-таки схиляються до роздільним кімнатах.

Качественная Гофра для унитаза Alca Plast купить в Минске купить вы можете в любое удобное для вас время на сайте.

Ремонт туалету складається з наступних кроків:

- необхідно замінити стару каналізацію;

- замінити зливний бачок;

- оновити покриття на стелі;

- обраним декоративним матеріалом обробити стіни і підлогу;

- встановити нові двері.

Заміна каналізаційної системи в туалеті

В основному цей етап ремонту своїми руками полягає в заміні металевих труб на металопластикові, а кранами нового типу замінити старі вентилі. Для проведення даної роботи вам буде потрібна допомога, місцевого сантехніка, адже потрібно буде перекрити подачу води в стояку всього під'їзду.

Замінити старий унітаз на новий також не складе великих труднощів. Унітаз необхідно встановити на кріплення в залиту бетонну стяжку, після чого закрити цементним розчином. В інструкції до зливного бачка вказується порядок підключення його до трубопроводу туалету. З гіпсокартону можна зробити фальш-панель для того щоб приховати каналізаційні труби, а також зробити приховані полички для зберігання побутової хімії.

Ремонт підлоги, стін і стелі.

Так як під плиткою стіна недостатньо добре дихає, стіни в туалетній кімнаті краще обклеїти шпалерами, що миються. Але знову ж таки вирішувати тільки вам.

Стеля за порадами фахівців краще зробити з сендвіч-панелей. Вони кріпляться на каркас з дерев'яних планок методом "шип в шип". Таку конструкцію завжди можна з легкістю замінити на нову.

Через те що в туалетній кімнаті завжди підвищена вологість, на підлогу необхідно використовувати матеріали які забезпечать непроникність покриття. Підійде лінолеум або звичайний плитковий кахель.

Під час ремонту в туалеті не варто забувати і про деякі дрібні, але досить важливі моменти:

- підлогу в туалетній кімнаті повинен добре утримувати вологу і мати підвищену герметичність, для цих цілей краще всього підійде використання спеціальної гідроізоляційної плитки;

- дверний блок для туалетної кімнати краще замовити через інтернет-магазин, так як в цьому випадку робочі які доставлять його додому також проведуть монтаж і установку дверей, і Вам не потрібно буде ламати над цим голову.

Встановлювати унітаз необхідно в останню чергу разом із заливкою підлоги.

Рассказать о статье

Расскажите о нас