Маркування та сфера застосування цементу CEMARK

Июнь 4, 2024

CEMARK - це український виробник цементу, який пропонує широкий спектр продукції для будівництва. Їх цемент виготовляється з високоякісної сировини та відповідає найсуворішим стандартам якості. Щодо маркування цементу CEMARK, то воно відповідає вимогам ДСТУ EN 197-1:2015. Позначення складається з літери "C", за якою йде цифра, що позначає клас міцності. Наприклад, цемент CEM I 42,5N має клас міцності 42,5 МПа.

Окрім класу міцності, у маркуванні цементу CEMARK можуть бути присутні й інші позначення, які вказують на його особливості:

  • N - нормальнотвердіючий
  • R - швидкотвердіючий
  • S - сульфатостійкий
  • F - пластифікований
  • L - низькотемпературний
  • W - білий

Сфера застосування цементу CEMARK

Сфера застосування цементу CEMARK є досить широкою. Він використовується при будівництві житлових і комерційних будівель, мостів, доріг, а також інших інфраструктурних об'єктів. Додаткові мінеральні добавки, що входять до складу цементу, дозволяють знижувати вартість будівельних робіт, підвищуючи економічну ефективність проектів.

Портландцемент композиційний CEM I 42,5N

Використовується для виготовлення бетону та залізобетону всіх видів, а також для кладки та мурування. Відрізняється високою міцністю, морозостійкістю та водонепроникністю. Застосовується на будівництві житлових, промислових та цивільних споруд.

Портландцемент зі шлаком CEM II/A-S 32,5N

Використовується для виготовлення бетону та залізобетону, а також для кладки та мурування. Відрізняється високою міцністю, стійкістю до агресивних середовищ та сульфатів. Підходить для будівництва гідротехнічних споруд, фундаментів, підземних споруд та інших об'єктів, які експлуатуються в агресивних середовищах.

Сульфатостійкий шлакопортландцемент CEM IV/B 32,5N

Використовується для виготовлення бетону та залізобетону, які експлуатуються в умовах підвищеної сульфатної агресивності. Відрізняється високою міцністю, стійкістю до сульфатів та морозостійкістю. Підходить для будівництва гідротехнічних споруд, фундаментів, підземних споруд, а також для ремонту бетонних конструкцій.

Цемент CEMARK - це високоякісний продукт, який може використовуватися для широкого спектру будівельних робіт. завдяки своїм властивостям, цемент CEMARK може задовольнити потреби найвибагливіших будівельників.

Рассказать о статье