Види захисних комбінезонів - одноразові й багаторазові

Сентябрь 15, 2021

В одноразових моделях є захисні вироби з різними класами проникнення особливо небезпечних речовин, які призначені для роботи з біологічними речовинами або в умовах, що вимагають захисту від вогню. Одноразові комбінезони особливо рекомендуються для лабораторних робіт у чистих приміщеннях.

Багаторазові комбінезони в основному для роботи у вибухонебезпечних зонах. Вони захищають від теплового впливу вибуху, який може викликати серйозні опіки або навіть смерть людей, які знаходяться поблизу. Захисні комбінезони виготовляються з негорючих матеріалів, які забезпечують захист від ризику загоряння.

Серед доступних на ринку захисних комбінезонів існують кислотостійкі, що захищають від небезпечних речовин. Вони виготовлені з матеріалів на основі пластику зі спеціальним фторуглеродним покриттям, яке створює ефективний бар'єр проти кислот.

Популярні також мультизащитные комбінезони з-за їх широкого діапазону захисту. В залежності від моделі можна знайти широкий вибір характеристик комбінезонів, таких як антистатична, кислотостійкість, вогнестійкість, захист від ультрафіолету і водовідштовхувальні.

Одноразові захисні комбінезони, також захищають робітників від хімічних сполук, азбесту, пилу і волокон, хімікатів для сільського господарства та важкої промисловості, фарб і лаків. Вони захищають від зараження персоналу в складних виробничих процесах, наприклад, у чистих приміщеннях або при виробництві фармацевтичних препаратів і продуктів. Крім того, захисний комбінезон захищає від контакту з концентрованими органічними сполуками та неорганічними кислотами і підставами, а також з розчинами солей. Дослідження з використанням імітаторів крові і вірусів показали, що спеціальний матеріал, що використовується при виробництві комбінезонів, захищає людей від біологічних рідин і патогенів.

Як вибрати підходящий одноразовий захисний комбінезон?

Насамперед, захисний комбінезон повинен бути зшитий таким чином, щоб він був зручний і не заважав при роботі. Крій та розмір потрібно вибирати так, щоб гарантувати достатню свободу рухів. Важливі і численні деталі — посилення швів, щільно прилеглий капюшон і добре підігнані отвори для ніг, рук і капюшона.

Так само важливі такі особливості захисних комбінезонів

  • Високі захисні властивості, які гарантують щільний бар'єр для утримання шкідливих частинок розміром більше 1 мікрона, рідин під тиском і аерозолів
  • Стійкість до стирання, що зберігає захисні властивості навіть в екстремальних робочих умовах
  • Комфортність використання, повинні бути «дихаючі» матеріали, тобто проникні для повітря і водяної пари
  • Стійкість до водяного стовпа під високим тиском, повинна відповідати вимогам по водонепроникності для захисних комбінезонів типу 3 і 4 згідно з європейськими нормами для комбінезонів хімічного захисту, відсутність прилипання частинок або рідини, при якій поверхня матеріалу не пропускає органічні і неорганічні рідини, а частинки не прилипають до поверхні.

Також слід пам'ятати, що замовляти захисний комбінезон, необхідно тих моделей, які виготовлені за стандартами, які забезпечують стабільний рівень захисту непроникності часток та речовин, а також довговічність і комфорт.

Рассказать о статье