Енергія у вашому домі

Ноябрь 22, 2020

Як використовувати дзеркала для хорошого фен-шуй

Всі ми знаємо старий трюк з використанням дзеркал, щоб зробити невелику квартиру просторішою, але чи знаєте ви, що місце, де ви розмістите ці дзеркала, може дійсно позитивно або негативно вплинути на енергію у вашому домі? Фен-шуй - це древнє мистецтво того, як на нас впливає навколишнє середовище, і його принципи вчать нас, що у дзеркал насправді багато різних цілей. Актуальные и важные новости на newsvladimir.ru доступны онлайн в удобное для Вас время.

Перш за все, це найкращі способи використання дзеркал для максимізації позитивної енергії ци (або ци) в вашій квартирі:

Що відображає ваше дзеркало?

Кажуть, що дзеркала множать або підсилюють все, що вони відображають, тому переконайтеся, що всі, що відбивається вашими дзеркалами, - це те, чого ви хочете отримати більше. Мальовничий вид, наприклад, - чудове заняття в дзеркалі, тому повісити дзеркало навпроти вікна часто може бути гарною ідеєю. Навіть якщо ви не можете переконатися, що ваші дзеркала відображають красиві об'єкти, ви можете принаймні уникнути відображення в них безладу і хаосу.

Використовуйте дзеркала в їдальні для створення простору

Якщо ви повісите дзеркало навпроти обіднього столу, то це, з точки зору фен-шуй, може збільшити кількість їжі, яка у вас є, тим самим створюючи відчуття достатку і процвітання. Просто переконайтеся, що це дзеркало не відсікає візуально голови тим, хто їсть, так як такі незручні вирівнювання мають тенденцію створювати негативну енергію.

Не ставте дзеркала один на одного

Так, дзеркала, звернені до дзеркал, можуть зробити простір величезним, але це також може дати йому відчуття дзеркального лабіринту на ярмарку. Цей хаос здаються нескінченними дзеркал, як кажуть, змушує енергію вашого будинку підстрибувати між ними всіма, а це означає, що у всіх позитивних вібрацій навіть немає шансу дістатися до іншої частини вашого будинку.

Використовуйте дзеркала в холі для створення світла

Велике дзеркало, розташоване вздовж довгого затемненого коридору, може допомогти направити позитивну ци по всьому тілу, а вона, в свою чергу, може допомогти поширити її по всій квартирі. Просто не забудьте повісити ці дзеркала по всій довжині коридору, а не по кінцях, щоб вони могли сприяти проходженню через нього енергії, а не сповільнювати її і відкидати назад.

Тримайтеся подалі від вхідних дверей

Якщо у вас є дзеркало, яке відображає вхідні двері вашої квартири, ви можете змусити всю цю позитивну енергію відбитися прямо з дому. Якщо вам потрібно мати дзеркало біля вхідних дверей, повісьте його перпендикулярно йому.

Рассказать о статье

Расскажите о нас