Ландшафтний дизайн та благоустрій території

Октябрь 11, 2019

Кожен хоче надати красивий і незвичайний вигляд в своєму саду або на дачі. І зробити це зможе кожен бажаючий. Для цього представлена велика кількість різноманітних матеріалів, рослин і інших аксесуарів для облагородження саду.

В Одессе вы сможете найти Ландшафтный дизайн https://odessa.uhod.ua/ выполним работу на высоком уровне и недорого.

З чого складається комплекс робіт з ландшафтного дизайну та благоустрою території?

Для початку необхідно прикинути, де будуть знаходитися всілякі господарські будівлі, газон, клумби, грядки і де буде сад.

В першу чергу радимо визначитися з площами і межами майбутнього ландшафту. В результаті найважливіші елементи як, наприклад, камені або гірки не опиняться поза загальної концепції вашого дизайну. Таким чином, для присадибної ділянки прямокутної форми краще підійде розміщення основних акцентів дизайну в лівому або правому дальньому від вашого будинку кутку.

Також необхідно відзначити доріжки для переміщення ділянкою. При зонуванні ділянки необхідно уникати прямих ліній, зробіть, так що б ваші доріжки були зігнуті, так він буде виглядати більш естетично.

Для ділянки, що має квадратний перетин, найкращим варіантом буде додавання по центру будь-яких водних естакад (наприклад, басейну або фонтану з камінням), хоча вибір, безумовно, робити тільки вам.

Також необхідно враховувати рельєф і особливості місцевості. Придумати схему освітлення, напрямки дренажних канав. Другим етапом ландшафтного дизайну є будівництво.

Можна побудувати на ділянці лазню, альтанку, літній душ або, наприклад дитячий майданчик. При будівництві будівель, які вимагають риття котловану, вийняту землю можна рівномірно розподілити по ділянці або використовувати як земляні насипи, які можна ефективно використовувати в дизайні ділянки. Можна, наприклад, створити альпійську гірку, яку можна поєднати з невеликим водоймищем.

Тепер необхідно зайнятися доріжками. Ландшафтний дизайн, а також озеленення присадибних володінь важко уявити без оформлення садових доріжок і стежок, які є невід'ємним і органічним елементом декору і, крім того, дозволяють комфортно і швидко обходити дачні ділянки. У поєднанні з ландшафтом місцевості, вони утворюють естетично красиве і незбиране простір. Створення подібних доріжок може виконуватися за допомогою гранітної бруківки, каменю або тротуарної плитки. Даний вид мощення садових доріжок дозволить створити у вас відчуття гармонії з природою, а також привнесе в дизайн відтінки обґрунтованості, величі і вікової давнини. Крім того, дуже популярним є сьогодні і інший стиль оформлення пішохідних доріжок - в ньому застосовується мармурова крихта і декоративний камінь. В принципі, можна працювати і з незвичайними матеріалами, зокрема, використовувати каучук, цегла, метал, скло, дерево і т.д.

Потрібно сказати, що мощення садових доріжок є творчий процес, який має на увазі наявність широкого вибору колірних відтінків і матеріалів. Різноманітність візерунків і робота з їх геометрією дозволяє вдало вплітати в ландшафт території всілякі доріжки, роблячи їх основним яскравим елементом.

Саме завдяки озеленення та ландшафтного дизайну можна зробити навколишній простір дійсно гармонійним, грамотно поєднуючи красу природи і дизайнерські рішення з сучасними технологіями. Крім цього, професійно спроектовані ландшафтні заходи дозволять не тільки змінити обстановку вашого присадибної ділянки, але і істотно збільшити його вартість.

Рассказать о статье

Расскажите о нас