Чому ми купуємо нові квартири у забудовника

Май 26, 2021

Ми купуємо квартиру або будинок, новий або б / у, в першу чергу для задоволення житлових потреб. Власна квартира дає відчуття безпеки і стабільності, але не тільки тому, що ми вирішили купити нерухомість. Ви можете замовити та купити недороге житло від забудовника на https://river-city.com.ua/ за доступною і вигідною ціною. Нова квартира дозволяє облаштувати її самостійно. Вирішуємо купувати квартиру у забудовника, навіть якщо необхідно оформити іпотеку.

Як виглядає покупка квартири від забудовника? Всю процедуру проводимо покроково.

Чому ми купуємо нові квартири у забудовника?

На ринку нерухомості є квартири як з первинного ринку, тобто нові, від забудовника, так і із вторинного ринку, тобто ті, у яких вже є свої власники. Дані Євростату свідчать, що поляки купують все більше і більше нових квартир. Бажаючи отримати абсолютно нову квартиру з можливістю самостійної обробки, вони проходять всю процедуру і стають першими власниками новобудови.

Готовність переїхати з дому - не єдина мотивація для покупки нової квартири. Ми також купуємо їх, щоб змінити розмір існуючої квартири, поліпшити рівень квартир і життя, тому що ми переїжджаємо в інше місто або хочемо добре вкласти свої заощадження.

Бажання купити нову квартиру, як правило, викликано бажанням мати абсолютно нову квартиру за індивідуальною плануванні, в новому житловому масиві в хорошому місці, з сучасної та розвинену інфраструктуру і приватними паркувальними місцями. Сьогодні важливо, щоб ви могли без труднощів дістатися до центру або інших районів міста з дому, а найнеобхідніші магазини і пункти обслуговування були розташовані поблизу.

Забудовник - запорука покупця

Відсутність хорошого і ефективного правового регулювання девелоперської діяльності (покупка ділянки під забудову, нагляд за реалізацією проекту і будівництва, продаж побудованої нерухомості) неодноразово призводило до зловживань з боку недобросовісних девелоперських компаній. Щоб убезпечити гроші і положення покупців нових квартир, був прийнятий Закон про забудовника, який регулює порядок захисту прав людей, які купують нерухомість у забудовника і тих, хто зобов'язався передати право власності.

Рассказать о статье