​Як вибрати блок живлення для контролера

Декабрь 26, 2022

Нестабілізована постійна напруга найкраще підходить для живлення крокових двигунів. Під час роботи кроковий двигун може працювати як генератор, повертаючи енергію в джерело живлення. Ця енергія може бути передана ємності, встановленій у силовому модулі. Не рекомендується перемикати джерела живлення. Блоки живлення та управління Ви можете замовити та купити на https://amperok.com.ua/ru/cat_osvitlennja/cat_strichka_led_ta_aksesuary/cat_bloky_zhyvlennja/ за самою вигідною та доступною ціною. Джерела живлення цього типу не пристосовані для повернення енергії від приймача. Використання такого з'єднання може призвести до пошкодження контролера та/або блоку живлення.

Це дослідження містить поради, які можуть бути корисними при розробці блоку живлення драйверів крокових двигунів.

Нестабілізована постійна напруга найкраще підходить для живлення крокових двигунів. Під час роботи кроковий двигун може працювати як генератор, повертаючи енергію в джерело живлення. Ця енергія може бути передана ємності, встановленій у силовому модулі. Не рекомендується перемикати джерела живлення. Джерела живлення цього типу не пристосовані для повернення енергії від приймача. Використання такого з'єднання може призвести до пошкодження контролера та/або блоку живлення.

Він повинен складатися з трансформатора, випрямного моста і ємності, що фільтрує. Потужність блоку живлення слід підбирати індивідуально для системи, що поставляється. Напруга живлення має бути приблизно на 5-10% нижчою за номінальну напругу контролерів, у зв'язку з можливим підвищенням напруги через віддачу енергії від двигунів. І вихід струму джерела живлення повинен відповідати загальному струму використовуваних двигунів.

Перш ніж почнемо вибирати параметри окремих елементів; пам'ятайте, що слід вибирати крокові двигуни з найменшою номінальною напругою. В Інтернеті ми можемо знайти описи, в яких говориться, що номінальна напруга двигунів множиться на 20 або 25, таким чином розраховується напруга контролера. Робимо так, щоб різниця між напругами мотора та контролера була якнайбільше. Вища напруга живлення двигуна викличе швидші зміни струму в його обмотці, що зробить роботу двигуна динамічнішою. Звичайно, висока напруга живлення двигуна можлива лише тоді, коли контролер управляє струмом двигуна. Насправді це зводиться до того що, що вихідна напруга блоку живлення підбирається під драйвери, які ми використовували.

Рассказать о статье