​Проекти житлових та службових будівель що відповідають актуальним трендам будівництва

Июль 14, 2022

Створюючи Колекцію житлових та службових будівель, ми хотіли допомогти всім інвесторам, які хочуть поєднати дві функції – житлову та комерційну – у виборі правильного дизайну. Господарські будівлі з житловою частиною дуже популярні, оскільки це економічне та зручне рішення. Якщо інвестор має лише одну земельну ділянку, а він хотів би мати і магазин або пункт обслуговування, і квартиру, то ідеальним рішенням стане торгово-побутова будівля з житловою мансардою. До Вашої уваги проєктування житлових будинків за самою вигідною та недорогою ціною.

Пам'ятаючи про належну функціональність

При проектуванні службових будівель з квартирами дизайн-студії, що співпрацюють з нами, врахували безліч практичних нюансів. Одним з них є можливість незалежної роботи службової частини та житлової частини. Для реалізації такого припущення сходи, що ведуть на горище, повинні бути самостійними та бажано доступними зовні. Якби сходи розташовувалися в торгово-службовій частині, то використання житлової частини, розташованої на горищі, було б як мінімум некомфортним. Взаємопроникнення мешканців (і їхніх гостей) та службовців - у загальному коридорі, звичайно, не було б вигідним ні для службовців, ні для мешканців такої торговельно-побутової будівлі. У нашій Колекції комерційних та житлових будівель ви знайдете найрізноманітніші об'єкти. Житлова частина функціонує в майстернях, у складських приміщеннях, в комерційних та службових будівлях – будь-якого призначення. Інвестор сам вирішує, чи буде він у торгово-сервісній частині управляти магазином, салоном краси, перукарськими, ремонтними службами, офісом, гастрономічною точкою і т. д. Функція службової будівлі повинна бути визначена як частина локальної адаптації, і архітектор, що адаптується, повинен адаптувати даний об'єкт до конкретних цілей.

Розташування житлової частини

У житлових і службових будинках житлова частина зазвичай розташовується на першому поверсі або мансарді, а в колекції гаражно-складських будівель є як будинки з квартирою на верхньому поверсі, так і будинки в житлова частина якого розташована на першому поверсі. Наша пропозиція житлові та службові будівлі також є багатоквартирними будинками. Перший поверх будівлі призначений для комерційних та службових цілей, а на верхніх поверхах розмістяться 4-6 квартир різної площі.

Індивідуальні проекти

Якщо, незважаючи на широку пропозицію, жоден з наших проектів не відповідає вашим очікуванням, ми можемо зробити проект на індивідуальне замовлення. Ми раді зробити свій внесок у реалізацію ваших ідей та видінь.

Ми у вашому розпорядженні, щоб поділитися нашим досвідом.

Рассказать о статье