Перекладацька компанія Спрін веде свій звіт з 2013 року

Март 21, 2024

Перекладацька компанія Спрін веде свій звіт з 2013 року і спеціалізується на перекладі технічної документації: проектів, стандартів, специфікацій, інструкцій, посібників, креслень і схем, каталогів і багатьох інших. Ми маємо кілька філій, в тому числі за кордоном, а головний офіс бюро перекладів Спрінрозташований в Києві.

Перелік надаваних нами послуг максимально широкий. Компанія виконує письмовий та Усний переклад (дистанційний, послідовний, Синхронний, супровід та послуги гіда-перекладача), а також переклад мультимедійних файлів, локалізацію програмного забезпечення, створює термінологічні бази, виконує верстку та поліграфічні послуги.

Переваги бюро перекладів Спрін:

  1. Висока якість. Всі співробітники нашої компанії є висококваліфікованими фахівцями, які володіють необхідними знаннями і навичками в предметній області, мають великий досвід роботи. На виконані замовлення ми завжди надаємо гарантію.
  2. Ефективне управління проектами. Менеджери проектів координують роботу всієї групи фахівців на кожному етапі перекладацького процесу: переклад, редактура, Коректура, верстка.
  3. Впровадження в роботу технології пам'яті перекладів. Використання інструментів автоматизації дозволяє нашій компанії забезпечити єдність термінології, підвищити ефективність роботи, мінімізувати помилки.
  4. Виконання замовлень в найкоротші терміни. Бюро перекладів Benevox готове надати готовий проект максимально швидко без втрати якості.
  5. Оптимальна ціна. Накопичена за роки роботи велика база перекладів дозволяє нашій компанії знизити вартість за виконання роботи.
  6. Ведення індивідуальних глосаріїв. Для кожного замовника ми створюємо глосарій, що дозволяє уникнути плутанини в термінах і зберегти лексичне однаковість матеріалу.

Бюро перекладів Київ накопичило досвід роботи в багатьох сферах: автомобілебудуванні, мототехніці, суднобудуванні та навігації, залізничній сфері, електроніці, хімічній галузі, гірничодобувній промисловості, будівництві, лісопильному і зварювальному обладнанні, водопостачанні, інформаційних технологіях і т. д.

Ми співпрацювали з багатьма великими російськими та міжнародними компаніями, серед яких Audi AG, BMW, Mercedes Benz Trucks, «Горпроект», Xerox і багато інших. Рекомендаційні листи та відгуки про бюро перекладів Benevox підтверджують наш професіоналізм і високу якість послуг. Разом з тим наша компанія займається не тільки перекладацькою діяльністю, а й бере участь у питаннях стандартизації, співпрацює з міжнародними перекладацькими компаніями. https://www.spring-perevod.com/

Рассказать о статье