Зенітні ліхтарі в Україні та люки димовидалення

Апрель 29, 2024

У великих приміщеннях, де потрібно забезпечити достатнє освітлення, часто використовують зенітні ліхтарі. Це не лише економно, оскільки можна заощаджувати на електроенергії. Зенітні ліхтарі мають кілька інших важливих функцій. 

Природне освітлення без витрат

Зенітні ліхтарі є важливим елементом архітектурного дизайну та системи освітлення у будівлях. Їх використовують у різних типах будівель:

  • Торгові центри;
  • Супермаркети;
  • Підприємства;
  • Офісні центри;
  • Зони відпочинку, тощо.

Вони встановлюються на стелі з метою пропускання природного світла до внутрішніх приміщень. Якщо говорити простими словами – зенітні ліхтарі є спеціальними люками для додаткового пропускання світла. 

Зенітні ліхтарі в Україні можна замовити у компанії MEDIS-T. Це один з найбільших виробників, який забезпечує зенітними ліхтарями різні будівлі.

Люки дозволяють природному світлу проникати в приміщення, створюючи приємну та комфортну атмосферу. Це сприяє зниженню використання штучного освітлення та електроенергії. Це може значно знизити енергоспоживання будівлі, що допомагає зменшити викиди вуглецю та сприяє створенню екологічно чистого середовища.

Дослідження показують, що природне освітлення має позитивний вплив на настрій, здоров'я та продуктивність людей, які працюють або живуть у таких приміщеннях.

Зенітні ліхтарі можуть служити не лише джерелом світла, а й елементом дизайну, який додає в приміщення характеру та стилю. Вони можуть мати різні форми та розміри, що дозволяє варіювати їх дизайн у відповідності з конкретними потребами та вимогами будівлі.

Інші корисні функції

Зенітні ліхтарі мають не лише функцію освітлення. Вони використовуються також як люки димовидалення. У випадку пожежі їх можна автоматично відчинити для швидкого виведення диму з приміщення. 

За номером телефону +380685880405 ви можете замовити такі ліхтарі з функцією димовидалення. Це допоможе зробити будівлю максимально безпечною для всіх присутніх всередині. 

Такі люки можна поєднувати з системою безпеки. У випадку пожежі або задимлення спеціальні датчики реагують на підвищення температури або на наявність певних хімічних елементів в повітрі і запускають механізм відкривання люків. Це відбувається за кілька секунд і не потребує ручного запуску або відкривання люків. Тож система спрацює в будь-який час.

Обираючи зенітні ліхтарі – ви обираєте безпеку, економію та комфорт для вашої будівлі і її відвідувачів.  

Рассказать о статье