Як відомо при капітальному ремонті, не можна обійтися без заміни деталей комунікацій сантехніки, таких як каналізація, труби і другіе.Чтоби налагодити сантехнічні системи потрібно скористатися трубами з металопластику. Ці деталі діляться по техніці виробництва на шовні і безшовні, а останній вид можна дізнатися, просто подивившись на їх внутрішні поверхні, якщо добре придивитися шов буде видно. Монтуються такі труби або по стінах за допомогою кріпильних елементів, або укладаються в підлоги або стіни. Безшовні труби використовуються при закритому монтування. Їх застосування в достатній мірі мінімізує можливість прориву труб і затоплення квартир, вашої і ваших сусідів. Але треба зазначити, що в обох випадках є позитивні і не дуже сторони. Так, приховане монтування має, більш акуратний вигляд, але ремонт його сильно утруднений.
Только у нас самые лучшие сексуальные девушки в отличном качестве.
Немає гарантії, що сантехніка буде працювати надійно якщо перед цим не очистити воду від забруднень. З цією метою використовують фільтри тонкого і грубого очищення. Перші краще встановлювати в місцях, де воду застосовують для готування їжі, наприклад, на кухні. Другий вид встановлюють відразу за водною системою, перед водними лічильниками, там же монтують і зворотний клапан, що пропускає воду лише в одному напрям.
Сантехнічні роботи потрібно проводити в певній послідовності.
Спочатку було б добре поміняти стояки обох видів води, бажано звичайно від підвалу і до квартири потрібного споживача. Для цієї мети підійдуть або металопластикові або труби з екопласт, останні сьогодні більш популярні. На місці де система вводитися в приміщення встановлюється так званий фітінг, або просто трійник, на нього ж накручують кульовий кран. До його вибору варто поставитися серйозно, так як для можливого ремонту, потрібно буде відключати воду на всьому периметрі. Складання нарізних з'єднань здійснюється за допомогою льняного волокна, застосовуючи разом з ним - силіконовий герметик. Ті стояки, що зроблені з металопластику потрібно обов'язково прикріпити до стін, для того щоб уникнути розриву з'єднань при гідроудару. Не потрібно забувати і про теплоізоляції, так як вона запобігає появі конденсату на стояках.
Стояк каналізації, бажано замінити також повністю по всьому периметру, а стара чавунна труба змінюється на пластикову. Розводка внутрішньої каналізації робиться за допомогою пластикової труби з невеликим ухилом на сторону стояка. Для того, що б неприємні запахи не проникали в квартиру, при установці сантехніки необхідно підключити спеціальний сифон.