Яке розташування квартири в ЖК обрати

Май 26, 2021

Купівля нової квартири вимагає відповідей на багато питань. Один з них дуже прозаїчний, але покупці про нього часто забувають. Ви можете замовити та купити недороге житло від забудовника на https://semycvit.com/ за доступною і вигідною ціною. Отже, на якому поверсі купувати квартиру?

Починаючи з ціни, розташування будівлі і якості його обробки, до кількості кімнат і загальної площі, покупка квартири зажадає ряду часто складних компромісів. Але чи варто нам також враховувати, здавалося б, несуттєвий питання відстані від квартири до рівня землі?

Виявляється, це так - розташування квартири на певному поверсі вплине не тільки на комфорт проживання в даному місці, але, можливо, і на її ціну. До цього додамо вплив на технічний стан приміщення, яке в деяких особливих випадках також буде пов'язано з висотою, яка відділяє квартиру від рівня першого поверху. На якому поверсі вибрати квартиру?

Отже, який підлога буде кращим? Відповідь залежить від наших індивідуальних переваг. Кому-то сподобається прекрасна панорама міста з вікон верхнього поверху, комусь сподобається невелика віддаленість від входу в будівлю, що виключає необхідність частого пересування на ліфті або по сходах.

Перший поверх: комфортно, але чи безпечно?

Будинки на першому поверсі часто вважаються «неблагополучними»; нібито вони повинні бути менш привабливими, ніж ті, що розташовані на верхніх поверхах. Близькість вулиці, яка викликає шум в квартирі, в поєднанні з нецікавим видом з вікна для багатьох може стати великим недоліком. Проблема багатьох жителів першого поверху - перекрити видимість пішоходам, щоб їм не доводилося закривати вікна. Ще один серйозний недолік - легка доступність вікон і балконів, які можуть бути запрошенням для злодія.

Однак, як не парадоксально, зазначені недоліки можуть прискорити продаж квартир на першому поверсі - «складна» квартира часто продається за нижчою ціною, що знижує прибуток продавця (звернемо на це увагу при пошуку квартири для інвестицій.). Одноповерхові квартири також мають очевидні переваги для літніх людей і батьків маленьких дітей, які змушені часто тягати своїх дітей або коляски; цей аспект буде мати велике значення, особливо в квартирах без ліфта.

Рассказать о статье