​Особливості первинного ринку і доступна ціна

Май 20, 2021

Особливості первинного ринку

плюси новобудов

Доступна ціна

Новобудови дешевше вторинного житла, і це факт. Виняток становлять об'єкти вторинки, малопридатні для життя: ви купуєте квартиру за заниженою ціною, але потім, як правило, вкладаєте в неї вдвічі більше, щоб перетворити в щось вартісне. Усі новобудови доступні онлайн на https://vdoma.online/ де Ви можете придбати нерухомість за доступною та вигідною ціною.

Звичайно, чим більше часу до терміну здачі, тим дешевше квартира в новому будинку. Але навіть на останніх етапах будівництва різниця між цінами на новобудову або вторинне житло зберігається.

Крім того, іпотечні ставки на об'єкти первинного ринку нижче, ніж на вторинне житло. А іпотека з держпідтримкою для сімей з дітьми (зараз ставка за цією програмою починається від 4,7%) на квартири вторинного ринку не поширюється.

Сучасні технології будівництва

Чи варто уточнювати, що нові будівлі якісно відрізняються від старого фонду, навіть якщо мова йде про новобудови економ-класу? Будинки часто зводяться із застосуванням технології безшовних або навісних фасадів, що дозволяє надовго зберігати тепло в квартирах. А якщо врахувати, що нові радіатори обов'язково оснащуються терморегуляторами, мешканці можуть істотно економити на опаленні.

В результаті новобудов програють і дореволюційні будівлі, і забудова радянської епохи.

комфортні планування

Підхід до облаштування житлового простору зробив помітний крок вперед: в нових будинках практично неможливо зустріти планування із суміжними кімнатами і іншими незручними рішеннями. У квартирах комфорт-класу і вище передбачені гостьові санвузли і гардеробні, у багатьох новобудовах сьогодні зустрічаються майстер-спальні, причому необов'язково це елітне житло. Велика увага приділяється додаткової площі, наприклад, терас.

Окремо необхідно згадати метраж - в новобудовах він просторіший. Так, мінімальна площа кухні в середньому починається від 7-8 м2, тоді як, наприклад, в хрущовках метраж кухонь починається від 4,5 м2. Площа трикімнатної квартири в тій же хрущовці порівнянна з площею двійок в новобудовах.

Рассказать о статье

Расскажите о нас