Найекономічніший електричний котел опалення

Апрель 14, 2021

Найекономічніший електричний котел опалення

Останнім часом все популярнішим стає електричне опалення для заміських і приватних будинків. Адже не у всіх є можливість підключення до газової магістралі. Вигідним обладнанням для електричного обігріву є електричний котел. До Вашої уваги електрокотли для опалення в e-kotly.com.ua за доступною та вигідною ціною, без накруток та переплат. На ринку представлено безліч моделей різних виробників, які відрізняються по комплектації і потужності. У нашій статті розглянемо, які електрокотли самі економічні.

Який котел найекономічніший

Найголовнішим питанням при настанні холодів стає, як опалювати приватний будинок. Не у всіх регіонах можна підключитися до центральної опалювальної системи, тому дана проблема стосується багатьох. Не завжди є можливість підключення газового опалення, яке є економічним. Єдиним варіантом для опалення заміського будинку стає електричне опалення. Виробники випускають велику кількість електроустаткування для обігріву приватних будинків. Але не всі вони є економічними і прийнятними за ціною.

Багато хто віддає перевагу електричним котлам для опалення. Таке обладнання можна встановити в будь-якому приміщенні, воно має невеликі розміри і не займає багато простору. А також котли не зіпсують зовнішній вигляд вашого будинку. Встановити таке обладнання самостійно не складе труднощів. А також електричний котел простий у використанні.

Є кілька видів електрокотлів, які розрізняються по потужності. Для обігріву дачного будинку у вихідні дні досить придбати котел з невисокою потужністю, який буде коштувати недорого. Якщо ж ви хочете опалювати великий заміський будинок на протязі всієї зими, т краще вибрати більш потужне обладнання, але і ціна на нього буде на порядок вище.

особливості електрокотлів

Чим менше енергоспоживання, тим швидше буде нагріватися котел.

Для того щоб визначитися що вигідніше електричні котли або інші опалювальні прилади, необхідно дізнатися ККД обладнання. Тоді можна зрозуміти, як відбувається процес трансформації електроенергії в теплову і наскільки це ефективно.

Практично у всіх електричних котлах виробники вказують ККД від 95 до 98%. Але в більшості випадків даний показник набагато нижче. Тому не варто вірити таким даними.

Рассказать о статье