Застосування тягових акумуляторних батарей в енергетиці

Май 12, 2020

Окремо в ряду акумуляторів стоять джерела живлення, основне призначення яких полягає в постачанні енергією технічних засобів з електричним приводом: навантажувачів, електрокар, човнових моторів. Такі джерела живлення звуться тягові акумуляторні батареї.

Здесь вы сможете найти 6dzm14 по низкой цене.

Призначення і характеристики

У акумуляторних батарей, призначених для запуску двигунів внутрішнього згоряння - стартерних або пускових, нормується три основні показники:

Номінальна напруга. Традиційними є напруги 6 або 12 В для мотоциклів, 12 В - для бензинових і дизельних силових установок автомобілів, снігоходів, човнових моторів, 24 В - для дизельних двигунів великої потужності. Середня напруга одного акумулятора буває, як правило, 2 В. Сумарна напруга акумуляторної батареї виходить в результаті послідовного з'єднання необхідної кількості акумуляторів.

Ємність акумуляторної батареї, яка вимірюється в Ач (Ампер * год). Цей показник може варіюватися від 5 до 190 і більше Ач в залежності від призначення батареї. Чим вище характеристики потужності двигуна, тим більше за звичаєм потрібно ємність джерела струму для його запуску.

Пусковий струм. Досить істотний параметр, яким характеризуються автомобільні акумуляторні батареї. Пояснюється це тим, що в момент пуску ДВС, електростартер споживає дуже великий струм, який і має назву «пусковий». Зрозуміло, що для того, щоб запустити потужну дизельну силову установку потрібно часом істотні за значенням пускові струми, які можуть доходити до 1000 і більше Ампер.

Стартерні АКБ вельми чутливі до глибокого розряду. Так 20-30 кратне розрядження нижче показника 10 В призводить батарею до практично повної втрати своїх акумулюють властивостей.

Тягові батареї не можна використовувати в якості стартерних.

Тягова акумуляторна батарея не дає можливості створення пускового струму високої щільності, її призначення полягає в віддачі стабільною по напрузі і силі струму енергії протягом тривалого часу.

Рассказать о статье